Ana Sayfa  |  S.S.S  | Site Haritası  |  Üye Girişi


FOTOĞRAFLARLA ARTI


Çalışmalarımız, ortamımız, çocuklarımız, eğitimlerimiz, seminerlerimiz, ailelerimiz, ekibimiz, gezilerimiz, pikniklerimiz, sinema ve tiyatro faaliyetlerimize resimlerle yolculuk…

BASINDA ARTI
Sabah Gazetesi ( 23 Ekim 2000)  

Engelli çocukların dünyalarına ulaşmak, onları anlamak; eğitimde çağdaşlığın, toplumda gelişmişliğin, insanda duyarlılığın bir ölçüsüdür. 
ETKİNLİKLERİMİZ VE DUYURULAR
Gözlerin Ardındaki Çocuk

Bir toplumsal duyarlılık eğitimi oyunu “gözlerin ardındaki çocuk”.  Sanatın gücünün, sanatçı duyarlılığının çok özel örneklerinden biri. Duyduğumuz; ama ne olduğunu tam bilmediğimiz, gördüğümüz; ama tam anlamadığımız, ilgiliymiş gibi olup paylaşamadığımız bir yaşam çemberinden geçiyoruz. Farklı olanların yaşamının içinden geçiriyor oyun izleyeni. 

MAKALELER
Karneler ve Okul başarısı

Öğretmenleri ve anne babalar tarafından “zeki ancak başarılı değil” şeklinde tanımlanan özel öğrenme güçlüğü ya da dikkat eksikliği hiperaktivite sorunu olan çocukların karne dönemleri hem çocuk hem de aileler için kaygı uyandıran ...
SEMPOZYUMLARIMIZ
Bilimsellik Etiklik ve Başarı

5.sini gerçekleştirmiş olduğumuz Etkileşimli Aile Eğitimi Seminer ve Sempozyumlarımızla alana yepyeni bir bakış açısı getirdik. Öğrenme,gelişme ve paylaşmayı kurumsal, bilimsel  ve sosyal sorumlulukla bütünleştirdik. Programlarımıza binlerce kişilik katılımın haklı gururunu yaşıyoruz.
ÇALIŞMA ORTAMIMIZ

Etkili, yararlı, iş ve meslek etikleri çerçevesinde sağlanacak özel eğitim hizmetlerinin bilimselliği ve kalitesi, çalışma ortamının düzeyine ve solunabilirliğine bağlıdır.

TOPLUMSAL DUYARLILIK PROJ.


"Evrensel değerlerle bütünleşmiş çağdaş bir toplumda, kamu bilincinin değer ve hizmet anlayışı; farklı özelliklerdeki bireylerin hayata tam katılımını engellemez" M.Ateş

Bizden Haberler
O ARTIK DÜNYA ÇAPINDA BİR DAHİ

(21 Nisan 2007)

Hep oğlum genç olduğu zaman bizi neler bekliyor diye düşünürdüm ama bu gece endişelerimin yersiz olduğunu örneklerle görmek beni çok rahatlattı ve çocuklarımızın bu düzeylere gelmesindeki emeklerinizden dolayı siz ARTI uzmanlarına binlerce teşekkürler. H.G. (Aile) Başarı Örnekleri Etkinlik Programı İçin Tıklayın

(4 Mayıs 2014)

Öğrencimz S.G üstün zeka ve üstün yeteneklilik konusunda bize çok şey öğretti. Bebeklikten itibaren aldığı eğitimlerle, gösterdiği gelişme ve başarılarla bir dahinin keşfi,eğitimi ve terapisi  konusunda bize yepyeni  ufuklar açtı. 

      Ailesinin, özellikle annesinin olağanüstü emeklerine, mücadelesine S.G dünya çapında iş ve proje başarılarıyla yanıt vererek kendini gösterdi. O artık, zekası, yetenekleri, kişilik özellikleriyle; olağanüstü ve sıradişı işlerin lideri, dünya çapında bir dahi.

       11 yaşındaki S,"Türkiye'de bence insanların en büyük eksiklği ingilizce.Bende her seviyedeki insanların kelimeler içindeki boşlukları dolduracak şekilde pratik yapacakları bir program hazırladım. İngilizcemizi geliştirerek tüm duvarları aşabiliriz." dedi.

        S'nin hazırladığı ingilizce eğitim yazılımı Apple Store'da Türkiye'den yüklenen programlar arasında ilk 100  uzman kişiden biri olarak yer almaktadır.

        Sevgili Öğrencimiz S., zekan, yeteneklerin, kişilik özelliklerinle; yaptıkların ve geliştirdiğin yeni iş ve projelerinle bizleri gururlandırdın... Seni çook çok seviyoruz.

    Keşfedilemeyen, geliştirilemeyen sıra dışı her yetenek; yalnızca bireyin, ailesinin veya ait olduğu ülkenin bir kaybı değildir;  dünyanın ve insanlığın hazinesinden bir kayıptır, daha iyi bir gelecekten kayıptır .“

( Mustafa ATEŞ. 04 Mayıs 2014 cumartesi )


15.5.2014

Tüm Etkinlik ve Duyurular İçin Tıklayın
Ana Sayfa | Hizmetlerimiz | Kimler İçin | Programlarımız | Farklılıklarımız | Başarı Örneklerimiz | Hakkımızda | Bilimsel | KSS - TDP | Basın Odası | İletişim

© 2009 - Artı Özel Eğitim Hizmetleri Ltd. Şti. - Kullanım Şartları

Bu site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses, işaret veya sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, Artı Özel Eğitim Hizmetleri Ltd. Şti.’'nin yazılı izni olmadıkça kullanılamaz.


E-posta listemize üye olun, sitemizle ilgili
değişikliklerden haberdar olun!...
ekle